Kontakt

Informacije i centrala

Telefon: +387 30 715 500

Fax: +387 30 715 999

Predsjednica

Telefon: +387 30 715 302

Fax: +387 30 715 320

Email: fis@fis.ba

Pravna služba

Telefon: +387 30 715 308

Fax: +387 30 715 307

Email: pravnasluzba@fis.ba

Odjel ljudskih resursa

Telefon: +387 30 715 308

Fax: +387 30 715 307

Email: kadrovska@fis.ba

Marketing

Telefon: +387 30 715 313

Fax: +387 30 715 368

Email: marketing@fis.ba

Financije i računovodstvo

Telefon: +387 30 715 383

Fax: +387 30 715 368

Email: operativa@fis.ba

Informatika

Telefon: +387 30 715 315

Fax: +387 30 715 316

Email: informatika@fis.ba

Investicije

Telefon: +387 30 715 910

Email: investicije@fis.ba

Obuća

Telefon: +387 30 715 343

Email: shoes@fis.ba

Tekstil

Telefon: +387 30 715 337

Email: textil@fis.ba

AV Tehnika

Telefon: +387 30 715 323

Email: electronics@fis.ba

Posuđe

Telefon: +387 30 715 329

Email: houseware@fis.ba

Namještaj

Telefon: +387 30 715 331

Email: info@ambyenta.com

Prehrana

Telefon: +387 30 715 349

Email: prehrana@fis.ba

Igračke

Telefon: +387 30 715 334

Email: toys@fis.ba

Alati

Telefon: +387 30 715 326

Email: tools@fis.ba

Rasvjeta & vodo elektro

Telefon: +387 30 715 327

Email: lighting@fis.ba

Itisoni & repromaterijal

Telefon: +387 30 715 509

Email: repromaterijal@fis.ba

Direktor

Telefon: +387 30 715 501

Email: prodaja@fis.ba

Veleprodaja

Telefon: +387 30 715 351

Fax: +387 30 715 350

Email: veleprodaja@fis.ba

Pločasti namještaj

Telefon: +387 30 715 957

Email: info@ambyenta.com

Puno drvo

Telefon: +387 30 715 466

Fax: +387 30 715 467

Dječja obuća

Telefon: +387 30 715 949

Fax: +387 30 715 941

Email: anbinni@anbinni.ba

Kućni tekstil

Telefon: +387 30 715 949

Fax: +387 30 715 941

Email: fishome@fis.ba

Čarape

Telefon: +387 30 715 947

Email: gs@fis.ba

Pelet

Telefon: +387 30 715 975

Email: pellets@ambyenta.com

Eko FIS Vlašić

Telefon: +387 30 715 309

Email: nekretnine@fis.ba

Transport i špedicija

Telefon: +387 30 715 901

Fax: +387 30 715 902

Email: transport@fis.ba

Tisak i vez

Telefon: +387 30 715 581

Fax: +387 30 715 582

Email: tisak@fis.ba